Дошкільне виховання, освіта

      Дошкільне виховання  - питання виховання дитини хвилює всіх батьків, які хочуть бачити своїх дітей щасливими. Адже дошкільне виховання є тим фундаментом, який ми закладемо в наших дітей на все життя. Ннашомуа  сайті будуть розглянуті питання підготовки дитини до школи, питання розвитку дітей у цей період, дошкільна освіта.

      Саме в дошкільний період  відіграє важливе значення дошкільна освіта в розвитку малюка, що переростає в формування особисті дитини. В цьому віці і починається виховання дітей і в цей час батькам потрібно багато чому навчитися.

 

 

Корисні поради батькам


Як переконатися, що ваша дитина лягає спати? (Чи-то з реального страху, чи-то з примхи часто дитина відмовляється йти в ліжко...)
 

  Як розвинути почуття власної гідності у дитини?(Самооцінку дитини можна порівняти з фундаментом дому. Якщо фундамент слабкий то дім буде хитким...)
  Як розмовляти з дитиною без гніву?(Часто сказані вами слова неправильно тлумачаться дитиною...)


Як боротися з нічними жахами дитини? (Багато батьків починають панікувати, не знаючи як реагувати на нічні жахи своєї дитини...)
Як розумно розважати дитину? (Тепер діти почали грати наодинці, але й дорослі можуть допомогти їм отримати задоволення.)
 

 Безкоштовний хостинг uCoz
Copyright MyCorp © 2019